Log in
News
Videos
Photos
Fighters
Events
Organizations
#UFC 302
#UFC 300
#UFC 303
#UFC 301
#UFC Fight Night 241
#UFC on ABC 6
#UFC 304
#July 20
#UFC on ESPN 56
#UFC on ESPN 57
#Dustin Poirier
#UFC Fight Night - Barber vs. Namajunas
#Islam Makhachev
#UFC 266
#Bellator 296
#UFC on ESPN 58
#Max Holloway
#Paulo Costa
#Sean Strickland
#Justin Gaethje
Baikal FC - Selection 10
- Fight Card
Selection 10 Fight Results
Zandan Tsydenov
(6 - 2)
UD
TKO
UD
UD
KO
Ganzorig Erdenebaatar
(7 - 9)
SUB
SUB
TKO
UD
TKO
vs
(Fight Info)
Burkhankhan Ravshanov
(3 - 1)
UD
TKO
UD
SUB
TKO
Rafael Vardanyan
(2 - 0)
TKO
UD
vs
(Fight Info)
Anton Zabortsev
(3 - 1)
TKO
SUB
TKO
TBD
Vagan Sahakyan
(0 - 1)
TBD
vs
(Fight Info)
Mikhail Shestakov
(2 - 0)
TKO
TKO
Alexey Dutov
(1 - 9)
TKO
TKO
UD
TKO
TKO
vs
(Fight Info)
Yuriy Chernyshev
(0 - 1)
TBD
Ayur Galsanov
(6 - 3)
TKO
SUB
UD
TBD
SUB
vs
(Fight Info)
Search for:
Selection 10
Videos
Selection 10
Highlights
Selection 10
News
Search for:
Selection 10
Videos
Selection 10
Highlights
Selection 10
News
Related Videos
Adib Muzafarov (Tajikistan) VS Georgiy Mitruev (Russia / Ust-Uda)
Artur Arutunyan VS Danil Danjeev (155LBS) / Arthur Harutyunyan VS Danil Danzheev (70.3kg) MMA 3 * 5
Alexey Galitsky (Iruktsk) VS Gavriil Shishkin (Slyudyanka)
Manas Rasulov (Kyrgyzstan) VS Ivan Orlovskiy (Russia)
ALEXANDER LUBARTSEV (UST-ILIMSK) VS (ULAN-ULE) IGNAT BULGUTOV
Tikhomirov Roman (UST-ILIMSK) VS Zabortsev Anton (UST-ILIMSK) 3 * 5 / 68kg
Aldar Budanaev VS Danaa Batgerel (135LBS / 3 * 5) / Gladana Budanaev VS Danana Batgerel (61,2 / 3 * 5)
Magomedkhabib Dzhaparov (Irkutsk) VS Kirill Pakharukov (Taishet)
Emelyanov Rodion (IRKUTSK) VS (UST-ILIMSK) Vardanyan Raphael. 3 * 5 / 77kg
Muhammadchoh Iskhokzoda (Tajikistan) VS Alexander Bobenko (Russia / Slyudyanka)
Tatyana Chulkina VS Purevjav Davaa (160LBS / 3 * 5)
Fight 1 Bayaman Nurmamat VS Anton Opanovich (70.3kg)
Vsevolod Ereshko VS Artur Shagji (180LBS/5*5)
Vsevolod Ereshko VS Gennady Karnaukhov (180LBS) / Vsevolod Ereshko VS Gennadij Karnahuhov MMA 3 "5
Bexultan Ajibaev (Kyrgyzstan) VS Oleg Sorokovikov (Russia / Slyudyanka)
Dmitry Mayantsov (Taishet) VS Murad Ibragimov (Irkutsk) / 61,2kg / 2 * 3
Adib Muzafarov (Tajikistan) VS Georgiy Mitruev (Russia / Ust-Uda)
Artur Arutunyan VS Danil Danjeev (155LBS) / Arthur Harutyunyan VS Danil Danzheev (70.3kg) MMA 3 * 5
Alexey Galitsky (Iruktsk) VS Gavriil Shishkin (Slyudyanka)
Manas Rasulov (Kyrgyzstan) VS Ivan Orlovskiy (Russia)
ALEXANDER LUBARTSEV (UST-ILIMSK) VS (ULAN-ULE) IGNAT BULGUTOV
Tikhomirov Roman (UST-ILIMSK) VS Zabortsev Anton (UST-ILIMSK) 3 * 5 / 68kg
Aldar Budanaev VS Danaa Batgerel (135LBS / 3 * 5) / Gladana Budanaev VS Danana Batgerel (61,2 / 3 * 5)
Magomedkhabib Dzhaparov (Irkutsk) VS Kirill Pakharukov (Taishet)
Emelyanov Rodion (IRKUTSK) VS (UST-ILIMSK) Vardanyan Raphael. 3 * 5 / 77kg
Muhammadchoh Iskhokzoda (Tajikistan) VS Alexander Bobenko (Russia / Slyudyanka)
Tatyana Chulkina VS Purevjav Davaa (160LBS / 3 * 5)
Fight 1 Bayaman Nurmamat VS Anton Opanovich (70.3kg)
Vsevolod Ereshko VS Artur Shagji (180LBS/5*5)
Vsevolod Ereshko VS Gennady Karnaukhov (180LBS) / Vsevolod Ereshko VS Gennadij Karnahuhov MMA 3 "5
More Selection 10 Videos